Naštartuj svoj futbalový sen
číslo projektu: 989

Hrdina: Roman Kuzemka

Prečo je hrdinom: Roman Kuzemka je trénersky guru, pretože v rámci slovenskej trénerskej obce najdetailnejším spôsobom rozpracoval tréningovú koncepciu pre futbalové talenty od 4 rokov! Pri koncepcii využíval prvky prestížneho Coerver Coachingu, inšpiroval sa taktiež nemeckou metodikou a vlastnými skúsenosťami pedagóga. Takýto prístup je na Slovensku absolútne výnimočný a originálny. Okrem akademickej roviny si Roman získava decká aj ako fenomenálny motivátor, čím sa mu podarilo povýšiť futbal z hry na zážitok. Uvedomuje si, že šport je pre deti v tomto veku zábavou, preto je pre nich partnerom, ktorý sa snaží, aby ich jedinou emóciou bola úprimná radosť. Vďaka svojmu prístupu je pre deti dokonalým hrdinom!

Organizácia: CFT Academy Slovakia

Okres: Vranov nad Topľou

Web: http://cftacademy.sk/

Cieľom projektu je ponúknuť príležitosť pre deti, aby naštartovali svoj futbalový sen. Mnohí chlapci snívajú o tom, že raz budú Messim alebo Cristianom Ronaldom, no často sa im nikto koncepčne nevenuje, nerozvíja ich talent. Práve v tomto smere sú CFT Academy Slovakia a Roman Kuzemka fenomenálni, že pre chlapcov a dievčatá otvárajú dokonalé možnosti, aby mohli urobiť prvé futbalové kroky a postupne na základoch, ktoré v akadémii získajú, postavili svoj vlastný futbalový sen. Treba zdôrazniť, že metodika nie je o drile, ale o zábave a úprimnej detskej radosti, keď dieťa objavuje čaro futbalových fínt so spontánnou ľahkosťou.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia