182

hlasov

Komárno, máme na to!
číslo projektu: 277

Hrdina: Jozef Černek

Prečo je hrdinom: Jozef Černek je naším lokálnym hrdinom už 14 rokov. Miluje ľudí, folklór, dosky, ktoré znamenajú svet a robiť veci INAK. Dôkazom toho je "folklórom motivovaný súbor" Slovenskí rebeli a Dramaťák. Oba súbory majú dokopy približne 100 členov, vo veku od 3 do 75 rokov. Jozef je ich vedúcim, manažérom, režisérom, scenáristom, dramaturgom, kamarátom, ale predovšetkým tým, ktorý každého z nás presvedčil "mám na to" - či už odspievať ťažkú pesničku, zatancovať sólo pred plným hľadiskom, zahrať Romea, ktorý pobozká Júliu alebo čarovného škriatka, Draculu alebo mladé dievča prežívajúce prvú lásku v roku 1968... A ak zahlasujete za náš projekt, ukáže aj Komárnu a jeho obyvateľom, že "majú na to!".

Organizácia: OZ Dramaťák a Rebeli

Okres: Komárno

Web: http://www.dramatak.sk

Inovatívnym spôsobom povzbudíme ľudí k aktivitám, ktoré bežne nerobia, ale “lajkujú” ich na sociálnych sieťach. Vytvoríme sériu 5 podujatí, ktoré priamo podporia náš región a divadelný tábor, ktorý umožní záujemcom priamo vytvoriť úžasné interaktívne predstavenie. 1. Deti, vezmite vašich von! 2. Vezmi dieťa na plecia a bež! 3. Poď a objav, kde žiješ! 4. Veľká mestská tancovačka! 5. Nájdi komárňanský poklad! Letný muzikálový tábor Séria podujatí bude prebiehať počas 5 mesiacov od jari do jesene, vždy v 1. sobotu v mesiaci. Tábor bude prázdninovou aktivitou. Základnou myšlienkou je ukázať ľuďom, ako sa vedia sami dopracovať k výkonom, ktoré poznajú z YouTube, TV či sociálnych sietí.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia