181

hlasov

Wander
číslo projektu: 383

Hrdina: Michal Šoltés

Prečo je hrdinom: Jedná sa o dvojicu hrdinov - Michala Šoltésa a Martina Čajka. Spolu sme založili projekt Otvorená Hra. Našim hlavným poslaním je zlepšiť vzťahy a komunikáciu medzi ľuďmi. Najčastejšie organizujeme rôzne školenia, workshopy, prednášky aj dlhodobé tréningy. Zároveň pracujeme na online vzdelávaní a skúmame prepojenia s najmodernejšími technológiami. Chceme, aby ľudia spolu trávili viac času, viac sa stretávali, viac poznali svoje okolie. Prinášame modernú aplikáciu, hru do vrecka. Cieľom je využiť mobilné telefóny bez ktorých už na ulicu nevyjdeme no zároveň reálne tú ulicu aj spoznávať. Aplikácia hráčov privedie v meste k zaujímavým miestam a zároveň ich zabaví aj úlohou, ktorú majú splniť.

Organizácia: Otvorená Hra

Okres: Trnava

Web: http://www.otvorenahra.sk

Chceme, aby ľudia spolu trávili viac času, viac sa stretávali, viac poznali svoje okolie. Prinášame modernú aplikáciu, hru do vrecka. Cieľom je využiť mobilné telefóny bez ktorých už na ulicu nevyjdeme no zároveň reálne tú ulicu aj spoznávať. Aplikácia hráčov privedie v meste k zaujímavým miestam a zároveň ich zabaví aj úlohou, ktorú majú splniť.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia