698

hlasov

Mladí pre mladých
číslo projektu: 409

Hrdina: Lucia Parcová Šálková

Prečo je hrdinom: Lucia je vodkyňou 10.zboru Slsk Trstená a aj celej Žilinskej skautskej oblasti s viac ako 1000 členmi.Je skautkou nesúcou na pleciach právnu i morálnu zodpovednosť za rozvoj a napredovanie členov.Obetuje svoj čas a energiu, aby mohla odovzdať druhým svoje skúsenosti, formáciu a metodólogiu skautskej výchovnej metódy.Každý rok si vyberá dovolenku,oddych od práce,aby svoj čas venovala opäť práci ako dobrovoľníčka na viac ako 2 týždňovom skautskom tábore.Svoj voľný čas investuje do práce s ľuďmi napriek rôznym ťažkostiam, osobne sa zaujíma o ľudí jej zverených a pomáha im zo všetkých síl.A to všetko už viac ako 10 rokov.Je hrdinom, ktorého obetavosť je veľkým vzorom pre ďalších členov v zbore.

Organizácia: Slovenský skauting, 10.zbor Trstená

Okres: Tvrdošín

Web: http://www.desiatka.sk

Projekt sa zameriava na deti a mládež, ale aj na komunitu, ktorej sú súčasťou. Projekt podporuje prácu a fungovanie skautského zboru, ktorý na svoju činnosť používa rokmi overený avšak moderný program zameraný na rozvoj jednotlivca komplexne a prináša jeho fungujúce metódy medzi čo najväčší okruh mladých. Rovnako vytvára v meste priestor, kde sa členovia komunity môžu stretávať pri rôznych aktivitách a tak aktívne spoločne tráviť čas,navzájom sa obohacovať, rozvíjať a tak búrať rôzne stereotypy. Projekt bude realizovaný vedením Lucie, ktorá má víziu a chuť otvoriť dvere skautskej organizácie a vytvoriť silnú a fungujúcu spoluprácu s ostatnými organizáciami v meste.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia