92

hlasov

Divadlom za kultúrou a históriou
číslo projektu: 533

Hrdina: Mgr. Marian Mikuš

Prečo je hrdinom: Za hrdinu je považovaný odvážny, udatný človek, ktorý vykonal veľké skutky. V dnešnej rýchlej dobe, kedy nikto nemá čas je zázrak nájsť niekoho, kto venuje iným svoj voľný čas, s úsmevom a humorom zapája do aktivít všetky deti bez rozdielu, angažuje sa vo svojom okolí, dokáže deti a mladých motivovať k zmysluplnému tráveniu voľného času. Marián Mikuš je vedúcim kolektívu Divadelníci v DO FÉNIX Dubnica nad Váhom a za 2 roky pôsobenia vo Fénixe spôsobil nielen v základnej škole, kde pôsobí ako vychovávateľ, ale aj v Detskej organizácii poriadne zemetrasenie. Neotočí sa chrbtom žiadnej výzve, je tvorivý, má fantáziu, prináša netradičné riešenia a to vkladá do svojho prístupu k práci.

Organizácia: Detská organizácia FÉNIX, o.z

Okres: Trenčín

Web: http://www.do-fenix.sk

Projekt "Divadlom za kultúrou a históriou "má za cieľ spájať ľudí z komunít a vytiahnuť ich z reality bežných dní. Cez interaktívne divadlo im chceme umožniť zažiť na vlastnej koži históriu, kultúru, spoznať historické postavy/osobnosti, ale aj súčasnosť, dianie okolo nás a ukázať divadlo, metódy techniky ako nástroj neformálneho vzdelávania. Projekt je určený širokej verejnosti- deťom, mládeži, dospelým. Bude pozostávať z interaktívných workshopov, detského muzikálu v duchu" deti deťom". V rámci podujatia Historickou električkou za históriou a kultúrou v spolupráci s n.o TREŽ ožije táto technická pamiatka divadlom, kultúrou a históriou, čoho súčasťou sa stane komunita, deti, mladí ľudia.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia