70

hlasov

Na vlastných nohách
číslo projektu: 568

Hrdina: Ivan Ježík

Prečo je hrdinom: Aktivity Voices za posledné štyri roky výrazne obohatili ponuku zmysluplných vzdelávacích a kultúrnych podujatí v Trenčíne. Tím pripravil spolu 150 diskusií, prednášok, workshopov a literárnych večerov. Ich iniciátorom, dramaturgom a moderátorom je Ivan Ježík. Tento empatický, rozhľadený a rešpektovaný pedagóg s medzinárodnými skúsenosťami svojimi odbornými konzultáciami ochotne pomáha aj ďalším občianskym a študentským iniciatívam. Ako dobrovoľník bol pri podujatiach TEDxTrenčín, Trenčín na korze, Priestor, Oflajn a mnohých ďalších. Trpezlivo hľadá prieniky a nenásilne prepája ľudí. Už tri roky píše Zápisky z Trenčína. Rozpráva sa v nich s tými, ktorým záleží na mestskom verejnom priestore.

Organizácia: Nezisková organizácia Voices

Okres: Trenčín

Web: http://www.voices.sk

Na vlastných nohách je trenčianska séria večerov o rozmanitých spôsoboch realizácie vlastných nápadov umožňujúcich nám robiť to, čo máme radi a na čom nám záleží. V dvojhodinovom moderovanom programe päť rečníčok a rečníkov bezprostredne a uveriteľne rozpráva o svojej práci a skúsenostiach. Hosťami sú profesionáli z kultúrnej a kreatívnej oblasti, sociálni či technologickí inovátori, komunitní lídri a odborníci z humanitných či prírodovedných disciplín. Podujatia podporujú rozvoj prezentačných a podnikateľských zručností, samostatnosť, ľudskosť a zodpovednosť. Rozhovory medzi účastníkmi pomáhajú vzniku nových spoluprác, prispievajú k rozvoju komunity a zvyšujú ekonomický potenciál mesta.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia