5484

hlasov

O psíčkovi a mačičke - výstavba útulku
číslo projektu: 790

Hrdina: Petra Longauerová

Prečo je hrdinom: Petra je milovníčka a ochrankyňa zvierat. Dlhodobo sa aktívne zapája do činností organizovaných občianskym združením Zvieratkovo SK o.z.. Niekoľko poobedí v týždni venuje venčeniu a kŕmeniu opustených, či zranených psíkov, ktoré sú držané v dočasných mestských kotercoch. Zúčastňuje sa na adopčných podujatiach, ako aj na rôznych charitatívnych akciách, kde vďaka svojmu pozitívnemu príkladu spojila už mnoho psíkov s novými rodinami. Predáva vlastnoručne upečené psie keksíky a ziskom z predaja podporuje ďalšiu starostlivosť o zvieratá. Keď je to potrebné zvieratko odvezie k veterinárovi a prebdie s ním aj celú noc. Domov nechceným zvieratkám iniciatívne hľadá aj prostredníctvom internetu.

Organizácia: Zvieratkovo SK o.z.

Okres: Detva

Web: https://sites.google.com/view/zvieratkovosk/domovská-stránka?authuser=0

Hlavnou aktivitou projektu je vybudovanie základnej infraštruktúry útulku pre opustené, zranené zvieratá (predovšetkým psy a mačky). Cieľom je zapojiť do starostlivosti o túlavé, vyhodené zvieratá miestne obyvateľstvo. Hlavne deti a mládež, ale aj seniorov. Samozrejme aj všetkých ostatných, ktorí prejavia záujem. Tento cieľ bude naplnený prostredníctvom ďalšej aktivity, ktorou je zlepšenie, resp. modernizácia web stránky občianskeho združenia, ktorá bude slúžiť na registráciu záujemcov o starostlivosť. Na tejto web stránke by si záujemcovia mohli vybrať konkrétny čas a konkrétne zviera, ktoré chcú vyvenčiť, nakŕmiť, upratať mu koterec alebo sa zapojiť inou formou pomoci.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia