4820

hlasov

Mlynoviny
číslo projektu: 892

Hrdina: Ján Šutý

Prečo je hrdinom: Ján je študentom na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského, kde študuje geografiu a kartografiu, ale hlavne už piaty rok pomáha novoprijatým študentom zorientovať sa a adaptovať na život na internáte, pomáha im bojovať s byrokraciou pri vybavovaní rôznych povolení, vyberá pre študentov najpodstatnejšie informácie ohľadne dopravy a je administrátorom najväčšej internetovej skupiny združujúcej študentov. Nakoľko však momentálne všetku prácu vykonáva prostredníctvom facebookovej skupiny, podieľal sa na založení web stránky, ktorá bude pre nových študentov sprievodcom v novom meste, nájdu tu odpovede na najčastejšie otázky a vytvorí pre nich nový študentský portál.

Organizácia: Kvapka pre medika

Okres: Bratislava I

Web:

Projekt Mlynoviny má za cieľ priniesť študentom všetky informácie potrebné k štúdiu na jednom mieste. Na našej web stránke nájdu informácie o MHD, denné menu, pracovné ponuky, ďalej môžu sprostredkovať výmenu ubytovania, možnosti o akciách a podujatiach pre mladých. Súčasťou je aj burza, v rámci ktorej by sme sa chceli sústrediť najmä na študentskú literatúru v dostupnej cene. Taktiež bude súčasťou redakčný portál, kde budeme študentom prinášať články z rôznych oblastí, ktoré sú pre nich zaujímavé. Výsledkom bude spolupráca so širokým spektrom portálov, web stránok a fór, čo zároveň rozšíri možnosti používania medzi absolventmi.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia