521

hlasov

Viac zvukov pre nepočujúce deti
číslo projektu: 920

Hrdina: Ľubka Majtánová

Prečo je hrdinom: Nepočujúce dieťa. Diagnóza, ktorá jej zobrala rok uspávaniek spievaných synovi. A priniesla názov občianskeho združenia, ktoré s manželom založili,lebo verili a zistili, že ostatným rodičom detí s poruchou sluchu pomôžu správne informácie včas. Chceli aj ďalším deťom dopriať cestu do sveta zvukov. Tak ako si ju vybojovali oni pre svojho Maťka. Ľubka Majtánová spája, motivuje a inšpiruje. Spája komunitu rodičov nepočujúcich detí z celého Slovenska, odborníkov aj dobrovoľníkov pre “uškové” deti. Motivuje niesť aj ťažké veci spoločne a s humorom. Inšpiruje, posunúť ďalej, čo sme dostali. A hoci neveríme vlastným ušiam, včasná intervencia pre deti s poruchou sluchu sa oplatí. Dokázané na deťoch.

Organizácia: NepočujúceDieťa.sk

Okres: Bratislava V

Web: http://www.nepocujucedieta.sk

"Vaše dieťa nepočuje." Táto diagnóza zmení ročne skoro 200 rodín na hrdinov bojujúcich s časom. Častokrát aj s veternými mlynmi v zdravotníctve, sociálnom systéme, predsudkoch okolia. Ich túžbou je neostať v bubline ticha. Ich snom lepšia budúcnosť pre svoje dieťa. Ich výzbrojou sú informácie a podpora, ktoré im umožnia spraviť správne kroky v správny čas. Chceme byť s nimi a v krízových chvíľach im ponúknuť podporu. Vzdelať ich v tom, čo aktuálne potrebujú nepremeškať. Formou, ktorá je im najviac dostupná. Preto kombinácia offline vzdelávania a online e-bookov dostupných aj z izby v pôrodnici, či detskej izby doma.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia