239

hlasov

Pumptrack Beluša
číslo projektu: 956

Hrdina: Juraj Belobrad

Prečo je hrdinom: Juraj je typ človeka, ktorý rád využíva svoj voľný čas na realizáciu projektov pre verejnosť. Jeho zapálenie často motivuje ľudí okolo neho a spoločne premieňajú nápady do reality. Ako zakladateľ združenia Strážovská stopa sa spolu s priateľmi venuje organizácii kultúrnych a športových podujatí pre verejnosť. V cyklistickej komunite je známy ako organizátor výletov, ktoré utužujú partiu. Je to človek so srdcom na správnom mieste. Aj preto je to náš hrdina!

Organizácia: Strážovská stopa

Okres: Púchov

Web: http://strazovskastopa.sk

V projekte chceme vybudovať pumptrack - dráhu pre bicykle, ktorá je jedinečná tým, že namiesto pedálovania sa na generovanie rýchlosti využíva pohyb tela. Dráha bude mať asfaltový povrch, čím umožníme jej využitie aj pre kolobežkárov a korčuliarov. Týmto projektom by sme radi oslovili hlavne mladú generáciu, ktorú by sme takto motivovali k pohybovej aktivite. V okolí dráhy by sme tiež chceli vybudovať oddychovú zónu s lavičkami a prvkami na cvičenie s vlastným telom, kde by sa mohli stretávať ľudia a tráviť tak spolu čas. Projekt chceme vybudovať s pomocou dobrovoľníkov, čím podporíme stretávanie a vzťahy v komunite.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia